Svatební korzování 
svatební veletrh jinak

1. ročník svatebního veletrhu proběhne 19. února 2017 v prostorách Kulturního domu Šeříkovka v Plzni - Slovanech. Pokud chystáte vy, vaši příbuzní či přátelé svatbu, určitě se přijďte inspirovat v čase od 10 do 17 hodin.

Těšte se na atraktivní přehlídky svatebních a společenských šatů. Uvidíte kouzelná díla kreativních cukrářů i skvělou nabídku fresh cateringů. Líbit se vám jistě budou originální svatební oznámení i úžasná výzdoba, kterou na 1. svatební veletrh zajistí firma Le Fleur Design.

Za zmínku stojí také přednášky z Tantra centra Plzeň v podání Daniely Lukešové na zajímavá témata: Jak přežít svatební šílenství, aby to pár sblížilo a neunavilo a druhá přednáška - Svatba je za námi, co bude dál?

Atraktivní bude i barmanská show v podání Amigos baru. Na závěr 1. svatebního veletrhu uvidí návštěvníci autorskou divadelní hru Nach-či z prostředí svatební agentury. Uvede ji plzeňské divadlo MAEBH.

Celou akci doprovodí DJ Poeta z Radia Spin, moderátorem veletrhu bude Stanislav Jančík.

Svatební veletrh se koná za podpory květinového servisu Le Fleur Design a Fat and Hungry production. Partnery jsou zpravodajský server Plzeň.cz a regionální televize Plzeň TV a svatba.cz.